PERSONEL

Iwona Wójcik

Właścicielka Instytutu


Kosmetolog,szkoleniowiec,linergistka. Czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem firmy, stojąc na czele całego zespołu. Systematycznie wzbogaca swoje doświadczenie zawodowe poprzez liczne kursy i szkolenia, zarówno tych dotyczących kosmetologii, jak i medycyny estetycznej, mistrzyni w dziedzinie makijażu permanentnego. Maksymalnie angażuje się w to co robi, gdyż zadowolenie i zaufanie jakim darzą ją klienci, są dla niej największym źródłem satysfakcji. Niezależna bizneswoman, doskonała mama dbająca o ognisko domowe. W wolnej chwili podróżuje i uprawia windsurfingu.

Tatiana


Dyplomowana kosmetyczka, z wieloletnim doświadczeniem, opanowana, subtelna i uśmiechnięta. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje - dowodem na to jest jej wiedza z zakresu wszystkich zabiegów kosmetologicznych. Pracowała przy licznych backstage'ach . Posiada bogatą wiedzę i umiejętności z technik makijażu, stylistka przedłużania rzęs . Idealnie rozpoznaje potrzeby klientek i służy swoją pomocą. Wielbicielka sztuki, teatru, posiada zmysł artystyczny, poczucie estetyki, zdolność do komponowania. Hobbystycznie zajmuje się wystrojem wnętrz, a wolnych chwilach maluje. Poza pracą najwięcej czasu spędza w kuchni, szukając nowych smaków kulinarnych.

Edyta


Dyplomowany kosmetolog, jest fanką zabiegów złuszczających twarzy i ciała, zarówno tych głębokich, jak i płytszych. Lubi to co robi, więc Jej pozytywne nastawienie łatwo udziela się innym. Uważa, że każda skóra może wyglądać pięknie, trzeba tylko wiedzieć jak o nią zadbać. Obecnie rozwija w sobie nowe pasje jakimi są podróże. Uzdolniona muzycznie, jej hobby to śpiew, gra na pianinie i gitarze, wielbicielka sushi i owoców morza.

Magda


Dyplomowana kosmetyczka, szkoleniowiec stylizacji paznokci. Specjalizuje się w różnych metodach stylizacji dłoni. Otwarta i bezpośrednia w kontaktach z klientkami, dzięki czemu w jej towarzystwie można poczuć się swobodnie. Wykonuje stylizację paznokci oraz zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia.

Justyna


Kosmetyczka miłośniczka i perfekcjonistka henny oraz paznokci. W swych zabiegach oferuje również specjalistyczną pielęgnację twarzy, wykorzystując swoją wiedzę pomaga osiągnąć zdrową, promienną cerę. Prywatnie domatorka uwielbia spotkania ze znajomymi .

Ania


Manager Instytutu strefy kosmetologii, dba o płynne zaopatrzenie Instytutu w preparaty i kosmetyki, jak również o sprawy reklamowe i administracyjne. Zawsze uśmiechnięta, służy dobrą radą, Po pracy etatowa mama Eryka, w wolnej chwili eksperymentuje z nowinkami kosmetycznymi.

Kasia


Mistrz fryzjerstwa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Swoje umiejętności zdobywała poprzez liczne szkolenia w kraju i zagranicą. Doświadczenie i pasję widać w każdej fryzurze zarówno dziennej jak i wieczorowej. Jej motto „Kobieta jest dziełem sztuki, a jej włosy to materiał do tworzenia piękna”. Koneserka dobrej książki i filmu, oaza spokoju i prawdziwa strażniczka ogniska domowego.

Monika


Mistrz fryzjerstwa, stylistka, pasjonatka i wizjonerka, pracowała przy teledyskach, pokazach i programach telewizyjnych produkcji TVN. Pogodą ducha zaraża najbardziej pochmurnych klientów – za pomocą fryzury wydobywa z nich to, co pozytywne, energetyczne i harmonijne. Jest dobrym duchem naszego Instytutu. Jej motto „Włosy to fascynująca przygoda, której jesteś początkiem i końcem”. Wielbicielka fitnessu, tańca i jazdy na rowerze, lubi bawić się modą.

Angela


Fryzjerstwo jest jej powołaniem – wirtuoz nożyczek i grzebienia. Podąża za nowymi wyzwaniami i metamorfozami, począwszy od klasycznej elegancji do ekstrawaganckiej awangardy. Jej motto "Nie mów "nie" nowym wyzwaniom. To co robisz - rób dokładnie i z pasją". Otwarta, kreatywna, z ogromnym poczuciem humoru, umiejętnie opowiada dowcipy, uwielbia czytać książki.

Aldona


Technik studium kosmetycznego, jest cichą i spokojną osobą, czym zjednuje sobie grono przywiązanych klientów. Doświadczona pedicurzystka i manicurzystka, która zadba o piękno dłoni i stóp. Specjalizuje się w pedicure/manicure klasycznym, hybrydowym, przedłużaniu i stylizacji paznokci. Wolne chwile spędza z rodziną w zaciszu domowym i każdą okazję wykorzystuje na leniuchowanie.

Ewa


Wyspecjalizowana kosmetyczka, specjalistka podologii – chorób stóp i deformacji paznokci. Zajmuje się pielęgnacją stopy cukrzycowej i problematycznej, zakładaniem klamer na wrastające paznokcie, rurek protekcyjnych, rekonstrukcją płytki paznokciowej po urazie. Opanowana, dokładna i pracowita. Dąży do perfekcjonizmu, który wyraża się dbałością o detale i dokładność. Lubi aktywnie spędzać czas wolny z rodziną.

Marzena


Manager Instytutu strefy fryzjerstwa oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Ciepła miła zawsze pomocna. Czuwa nad harmonią pracy zespołu fryzjerów stylistów. Prywatnie mama czterech córek ,wielbicielka kulinariów i jazdy na rowerze.