SPECJALIZACJE

KOSMETOLOGIA

Kosmetologia  jest specjalizacją łączącą wiedzę w zakresie medycyny, farmakologii oraz fizjoterapii. Zadaniem kosmetologa jest ocena stanu skóry a następnie wdrożenie odpowiednich planów pielęgnacyjnych mających na celu poprawę kondycji skóry . Propagowanie prawidłowych nawyków związanych z pielęgnacją ciała oraz zdrowym stylem życia.

FRYZJERSTWO

Fryzjerstwo jest pasją ,która tworzy kreacje i odzwierciedla wizję człowieka .Kreowanie wizerunku i dobór odpowiednio obciętych oraz ułożonych włosów to warsztat pracy fryzjerów stylistów . Świat fryzjerstwa nieustannie dążymy do ideału poprzez precyzję oraz stawianie sobie konkretnych celów. Dzięki temu fryzjerzy dopracowują każdą stylizacje ,a to sprawia, że fryzury są harmonijne i funkcjonalne. Styliści kierujemy się nie tylko światowymi trendami, ale przede wszystkim dobrem i wymaganiami klienta. Fryzjerstwo jest wielką sztuką połączoną zamiłowaniem do pięknych form.


MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dział medycyny, zajmujący się wielokierunkowym działaniem przeciwstarzeniowym., ukierunkowanym w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry. Ojczyzną medycyny estetycznej jest Francja a nazwa wywodzi się od greckiego słowa aesthesis co oznacza być piękna. Zadaniem osób wykonujących medycynę estetyczną jest wydobycie piękna tym samym poprawę dobrego samopoczucia.

PODOLOGIA

Podologia – dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób stóp. Zabiegi podologiczne mają różnoraki charakter i wymagają od osoby praktykującej ten zawód wiedzy z zakresu nauk medycznych. Podologia kosmetologiczna zajmuję się problemami wrastających paznokci, odcisków, modzeli .

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Zadbane dłonie to wizytówka w pracy i życiu prywatnym a wypielęgnowane stopy to atut estetyczny, i warunek zdrowia. Stwardniały naskórek, przebarwienia paznokci, zaczerwieniona skóra to efekt nieprawidłowej pielęgnacji. W naszym instytucie służymy profesjonalnym doradztwem i właściwym doborem zabiegów. Nasza oferta to zabiegi pielęgnacyjne ,relaksujące oraz lecznicze .Proponujemy różnorodne metody stylizacji paznokci oraz utwardzania naturalnej płytki paznokciowej. Pracujemy wyłącznie na produktach renomowanych marek specjalizujących się w pielęgnacji dłoni i stóp.


MAKIJAŻ PERMAMENTNY

Jeżeli podkreślanie brwi kredką jest częścią twojego codziennego makijażu, warto pomyśleć o makijażu permanentnym. Nie będzie ci towarzyszył strach przed tym, że makijaż może się zetrzeć i pozostawić ciemne smugi na twojej twarzy. Makijaż permanentny brwi zastąpi codzienne wysiłki w uzyskiwaniu symetrycznych łuków. Jest to doskonały pomysł dla kobiet, które przeszły chemioterapię. Jeżeli twoje brwi są rzadkie albo wyblakłe, możesz skorzystać z tej nowatorskiej procedury. Piękno jest w każdej z Nas nie bójmy się go odkrywać.

WIZAŻ

Na „Wizaż” składa się dużo różnych elementów: kolory, kształty, formy i zapachy. Ważne jednak jest, by każda Kobieta potrafiła znaleźć wśród tych elementów te, które pasują właśnie do niej . Wiemy ,że nie jest to wcale takie proste. Kobiety często gubią się ,próbując znaleźć to ,co dla nich najlepsze i co pozwoli dobrze czuć się ze samą sobą .Wizaż jest dziedziną ,która pomaga znaleźć świat kolorów i kształtów i dopasować go do urody kobiety. Przy użyciu profesjonalnych produktów make-up wizażysta odkrywa blask piękna.