Zabiegi liftingujące twrzy

AQASFERA Z KWASEM HYALURONOWYM – zabieg o działaniu napinająco-nawilżającym oraz przeciwzmarszczkowym na bazie kwasy hialuronowego specjalnie skomponowane składniki aktywne utrzymują wilgoć w skórze do 48 h dając silne właściwości przeciwzmarszczkowe i nawilżające

PRZEBIEG ZABIEGU

demakijaż, peeling enzymatyczny, maska z kwasem hialuronowym – masaż, serum, krem

Cena 169 PLN

OPTIMA Q 10 LIFTING – zabieg o działaniu liftingująco-napinającym polecany cerze pozbawionej jędrności .Daje efekt natychmiastowego liftingu i poprawy owalu twarzy. Polecany jako zabieg bankietowy

PRZEBIEG ZABIEGU

(demakijaż, peeling*, ampułka, masaż, maska ,serum krem)

Cena 159 PLN

TENSILIFT – zabieg silnie liftingujący, stymulujący odbudowę kolagenu i elastyny przywracający owal twarzy redukujący zmarszczki .Pierwszy w Polsce bezinwazyjny i natychmiastowy lifting opierający się na działaniu komórek macierzystych i naturalnie pozyskanego botoxu o właściwościach napinających i uelastyczniajacych mięśnie Wyselekcjonowane komórki macierzyste z jabłka oraz róży alpejskiej gwarantują poprawę stanu skóry już po jednym zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU

Demakijaż peeling, liftingujący masaż multistrefowy, ampułka, maska ,serum i krem)

Cena 199 PLN

HIALUROFRAX – jest to pierwszy na świecie laser diodowy z systemem frakcyjnym, który pozwala na bezinwazyjną aplikację kwasu hialuronowego w głąb skóry, a także poprzez specjalne opracowany system ultra – cienkich igieł na iniekcję co zapewnia bardzo precyzyjne zadziałanie na poszczególne zmarszczki i bruzdy oraz zapewnia intensywne nawilżenie.

Zabieg bez frakcjonowania

(bez użycia mikro igieł)

Zabieg – 220zł

3x zabieg – 627zł

6x zabieg – 1188zł

Zabieg z frakcjonowaniem

(z użyciem mikro igieł)

Zabieg – 250zł

3x zabieg – 712zł

6x zabieg – 1350zł

RF DIATHERMY /Fale Radiowe bezinwazyjna alternatywa dla botoxu, wzmocnienie i odbudowanie włókien kolagenowych. Innowacyjne urządzenie wykorzystujące diatermię (objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej na głębokość 3-5 cm). Głowica emitująca fale radiowe, wytwarza w skórze głębokie ciepło które powoduje kurczenie się włókien kolagenu, a co za tym idzie mocne napięcie skóry i poprawa owalu twarzy.

– twarz (30min) Cena 199 PLN

– twarz+szyja+dekolt (40min) Cena 249 PLN

– problematyczne partie (podbródek, lwie zmarszczki, kurze łapki) Cena 95 PLN